Rolety materiałowe

Rolety materiałowe to zasłony okienne wykonane z tkaniny dającą
niezawodną ochronę przed nasłonecznieniem wnętrza

Naszym klientom oferujemy następujące rodzaje rolet:

kasetowe to funkcjonalne oraz estetyczne osłony okienne. Kaseta wykonana z PCV lub z aluminium chroni roletę przed zabrudzeniami. Posiada także prowadnice, które oprócz walorów estetycznych pozwalają użytkować roletę w oknach uchylnych. Występuje w kolorze białym lub drewnopodobnym. Do wybory setki kolorów i wzorów tkanin, które spełniają funkcje dekoracyjne oraz zaciemniające.

wolnowiszące to trwałe, estetyczne i w przystępnej cenie zasłony okienne, których elementy mogą być wykonane w wielu kolorach oraz wzorach. Są przeznaczone do montowania na skrzydło okienne bez osłon, belka dolna rolety przyciągana jest przez magnes do skrzydła okiennego po całkowitym rozwinięciu rolety, co ułatwia utrzymanie czystości.

dachowe – wykonane mogą być z systemie kasetowym bądź na uchwyty/klipy. Wyposażona jest w mechanizm sprężynowy w łatwy sposób pozwala na ustawienie dowolnej pozycji rolety (w systemie kasetowym) lub w 3 stopniowej regulacji zasłonięcia okna (w systemie na uchwyty) oraz umożliwia samoczynne zwijanie materiału do kasety.

dzień – noc - System idealny dla wymagającego Klienta, w którym dzięki specyfice tkaniny w swobodny sposób można regulować stopień nasłonecznienia pomieszczenia, ale także zastąpić zasłony i firanki. Występuje w systemie wolnowiszącej oraz kasetowej.

Do wyceny potrzebujemy następujących danych:


  • szerokość i wysokość,
  • rodzaj rolet – luźnowiszące czy w prowadnicach z kasetką,
  • z montażem czy bez.
Rolet

Nasze realizacje

Zobacz
Rolety oferowane przez Profesja Słupsk

Nasze realizacje

Zobacz

Producent rolet materiałowych: