Rolety materiałowe

Rolety materiałowe to zasłony okienne wykonane z tkaniny dającą
niezawodną ochronę przed nasłonecznieniem wnętrza

Naszym klientom oferujemy następujące rodzaje rolet:

kasetowe to funkcjonalne oraz estetyczne osłony okienne. Kaseta wykonana z PCV lub z aluminium chroni roletę przed zabrudzeniami. Posiada także prowadnice, które oprócz walorów estetycznych pozwalają użytkować roletę w oknach uchylnych. Występuje w kolorze białym lub drewnopodobnym. Do wybory setki kolorów i wzorów tkanin, które spełniają funkcje dekoracyjne oraz zaciemniające.

wolnowiszące to trwałe, estetyczne i w przystępnej cenie zasłony okienne, których elementy mogą być wykonane w wielu kolorach oraz wzorach. Są przeznaczone do montowania na skrzydło okienne bez osłon, belka dolna rolety przyciągana jest przez magnes do skrzydła okiennego po całkowitym rozwinięciu rolety, co ułatwia utrzymanie czystości.

dachowe – wykonane mogą być z systemie kasetowym bądź na uchwyty/klipy. Wyposażona jest w mechanizm sprężynowy w łatwy sposób pozwala na ustawienie dowolnej pozycji rolety (w systemie kasetowym) lub w 3 stopniowej regulacji zasłonięcia okna (w systemie na uchwyty) oraz umożliwia samoczynne zwijanie materiału do kasety.

dzień – noc - System idealny dla wymagającego Klienta, w którym dzięki specyfice tkaniny w swobodny sposób można regulować stopień nasłonecznienia pomieszczenia, ale także zastąpić zasłony i firanki. Występuje w systemie wolnowiszącej oraz kasetowej.

Do wyceny potrzebujemy następujących danych:


  • szerokość i wysokość,
  • rodzaj rolet – luźnowiszące czy w prowadnicach z kasetką,
  • z montażem czy bez.
Rolety materiałowe znajdujące się w naszej ofercie produkowane są przez pochodzącą z Elbląga firmę FINEZJA. W zależności od Państwa potrzeb zamawiamy u producenta odpowiednie rolety, zapewniając równocześnie montaż. Montaż nie jest wliczony w cenę, więc mogą Państwo zamontować rolety we własnym zakresie – zachęcamy jednak do skorzystania z naszej oferty montażowej, gdyż w ten sposób będą mieli Państwo pewność, że rolety zostały prawidłowo zamontowane i będą spełniały swoje zadanie. Gwarantujemy dostępność rolet, niezależnie od wymiarów okien. Oferujemy Państwu szeroki wybór rolet materiałowych – kasetowe, wolnowiszące, dachowe, dzień-noc – w wielu wersjach kolorystycznych i materiałowych. Aby zapoznać się z pełną paletą barw i tkanin, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Służymy również pomocą w wyborze odpowiednich rolet, dzieląc się z Państwem wieloletnim doświadczeniem i doradzając najlepszy wybór.

Jeśli mają Państwo ograniczony budżet, zrobimy kalkulację we własnym zakresie i doradzimy takie rolety, które spełnią Państwa oczekiwania, a ich cena zmieści się w dostępnym budżecie. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem, a nasi pracownicy zajmują się na co dzień montażem i naprawą okien, drzwi, bram garażowych i rolet. Korzystając z usług sprawdzonej firmy Profesja, mają Państwo gwarancję dobrze wykonanej pracy i najlepszej jakości produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, wśród których znajdują się m.in. rolety. Słupsk, ul. Wolności 3 – tutaj znajdą Państwo firmę Profesja i zamówią wymarzone rolety.

Rolety Słupsk

Nasze realizacje

Zobacz
Rolety oferowane przez Profesja Słupsk

Nasze realizacje

Zobacz

Producent rolet materiałowych: