Plisy i Żaluzje

Plisy

Umożliwiają zasłonięcie dowolnego fragmentu okna - przesuwanie plisy od dołu lub od góry pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym miejscu okna. To Ty decydujesz ile światła wpuścić do środka. Plisa posiada materiał sprasowany w harmonijkę z warstwą antystatyczną niwelując osiadanie kurzu na materialeŻaluzje

aluminiowe to jeden z najbardziej znanych systemów osłonowych, od wielu lat goszczący w naszych domach. Mimo upływu czasu nadal cieszy się ogromnym powodzeniem, głównie ze względu na możliwość regulacji kąta padania światła. Żaluzje poziome wykonane są z aluminium. Lamele o szerokości 16 mm, 25 mm oraz 50 mm sterowane są za pomocą pokrętła i dają możliwość dowolnego regulowania dopływu promieni słonecznych. Mechanizm z blokadą umożliwia zaciągnięcia żaluzji na dowolną wysokość.

drewniane to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników produktów wytwarzanych z naturalnych surowców. Stylowe żaluzje wykonane z drewna wpisują się w obowiązujący już od dawna ekologiczny trend w dekoracji wnętrz. Żaluzje drewniane świetnie sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Doskonale sprawdzają się jako osłona zamontowana na skrzydłach okiennych lub nad wnęką okienną.

Nasze realizacje

Zobacz

Nasze realizacje

Zobacz

Producent plis i żaluzji: